środa, 17 grudnia 2008

Sto lat Kochany Synku!


Adasiu! Dziś, równo rok temu przeszedłeś na świat. Nie dowiary, że te 365 dni tak szybko wspólnie nam minęły.
To niesamowite przeżywać z Tobą tyle nowych rzeczy, które widzisz, doznajesz po raz pierwszy. Jesteśmy szczęśliwi, że tak wspaniale się rozwijasz, jesteś bystry i radośnie witasz każdy dzień. Przez ten rok, również i my, dużo się od Ciebie nauczyliśmy. Żałujemy bardzo, że brakuje nam czasu na więcej szaleństwa we trójkę. Staramy się abyś wyrósł na mądrego chłopca. Musisz, Synku pamiętać, że dużo pracy w opiekę nad Tobą wkłada Babcia Marysia. Czesto zmęczona, ale jak sama mówi - szczęśliwa, z faktu posiadania tak wspaniałego wnuka.
Adasiu, kochamy Cię bardzo mocno. Życzymi Ci wspaniałego dzieciństwa, pełnego usmiechu i zabawy, które będziesz miło wspominał.


Mama Ewa i Tata Piotr

3 komentarze:

Szczęśliwa Mamusia... pisze...

Male raczki potrafią
ulepić kwiatek z plasteliny.
Narysują słonce roześmiane.
Zbudują domek z klocków
Małe rączki potrafią napisać mama,
i przynoszą jabłko czerwone
ocierają łzy i splatają się tuż nad szyja.
W małych raczkach mieści się cała miłość...

Adasiu życzymy Ci wszystkiego co najlepsze:*:* i mocno całujemy:*:*

Anna pisze...

Adasiu Kochany,
Twoje narodziny sprawiły nam wszystkim wiele radości i szczęścia, wlałeś w nasze serduszka nowe pokłady bezwarunkowej miłości. W Dniu Twoich Pierwszych Urodzin życzymy Ci, aby odkrywany przez Ciebie świat był radosny, pełen śmiechu i kolorów.

Kochamy Cię Mocno ;-)
Ania&Marcin

mala-muu pisze...

I od ciotki Agi zechciej przyjąć, Adasiu, życzenia serduchowe: radości, śmiechu, wspaniałych bajek, przygód, pierwszych poziomek i truskawek, zębów bez bólu, zdrówka i zadowolenia z rodziców :)